HAKKIMIZDA

• MARKANIZI GÖZ ÖNÜNE SERİYORUZ •

TABELADA KALİTE TECRÜBEYE DAYANIR

 

Tabelacı Kağıthane 16 yıllık tecrübesi, teknolojik makine parkurları ve eğitimli kadrosu ile İstanbul ve çevresinde siz değerli müşterilerimize tabela ve tabela sistemleri konusunda hizmet vermektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Tabelacı Kağıthane ekonomik fiyatlarıyla birlikte profesyonel çözümler sunarak sizleri göz önünde olmaya davet ediyor. Firmamız; özgün tasarım ve inovatif çözüm anlayış ile sizlerin hayallerini gerçeğe dönüştürüyor. Sürdürülebilir ve sürekli kalite yaklaşımımızla satış sonrasında da sizlerin beklenti ve isteklerine en kısa sürede cevap verip, en doğru çözümü üretiyoruz.

%

Yaratıcı Tasarım

%

Teknik Uzmanlık

%

Zamanında Teslimat

%

Müşteri Memnuniyeti

NASIL YAPARIZ ?

Günümüzün sektörel gelişmelerini yakından takip edip tabelacılıkta modern çözümler sunuyoruz. Standart uygulamalar haricinde göz korkutan işlere de imzamızı atıp açık hava reklamcılığında göz dolduruyoruz.

NE KAZANIRSINIZ ?

Sizi göz önüne taşıyan tabela tasarımlarına sahip olur ve bu güzel özelliklerin yanısıra uygun fiyat politikamızdan yararlanırsınız. “Mutlu üretici, mutlu müşteri.” sloganıyla herkesin yüzünün güldüğü bir sonuca varılır.

SON OLARAK !

Tabela hizmeti istediğiniz andan itibaren işimizin peşini bırakmıyor ve desteğimizi daimi olarak sizlerin hizmetine sunuyoruz. En iyi hizmet ve en iyi ürün garantisini sunmak en büyük gayemizdir.